astellas - o společnosti

Pacient podstupující léčbu může mít pocit, že zítřek je příliš daleko. V řadě terapeutických oblastí stále existují nenaplněné potřeby a pacienti spolu s lékaři nevnímají tuto skutečnost s uspokojením. Právě změnu v těchto oblastech si Astellas stanovila jako hlavní z priorit.

Ve vybraných terapeutických oblastech se snažíme určovat směr vývoje v souladu s našim závazkem poskytovat lidem naději na lepší budoucnost.

Orientací na specifické potřeby v oblasti zdraví zaujímáme inovativní, pečlivě promyšlený přístup, založený na identifikaci a vývoji nových směrů vedoucích k zlepšení zdraví a prodloužení života.

Udržujeme si vysoký standard v oblasti výzkumu a vývoje, klinických studií a pravidelného monitorování účinnosti našich produktů.

Působíme i v oblastech mimo farmacii… náš program společenské odpovědnosti (CSR) podporuje iniciativy zaměřené na ochranu životního prostředí a pomoc lidem po celém světě.

Jsme si vědomi, že náš trvalý úspěch záleží především na našem potenciálu Měnit zítřek...

Novinky

TRANSPARENCY

Astellas Pharma s.r.o. (“Astellas Česká republika”) je členem asociace European Federation of Pharmaceutical Industries and Associations (“EFPIA”), členem Asociace inovativního a farmaceutického průmyslu (“AIFP”) v České republice.

více

CSR - Corporate Social Responsibility

Společnost Astellas Pharma Europe podporuje projekty, které zachraňují lidské životy a dávají lidem po celém světě naději na lepší život.

více