astellas - o společnosti

Společnost Astellas Pharma Europe podporuje projekty, které zachraňují lidské životy a dávají lidem po celém světě naději na lepší život.

Konkrétní náplň jednotlivých projektů je široká - od urgentní pomoci v zónách postižených katastrofami až po aktivity, které jsou prospěšné pro místní komunity a životní prostředí  a které přinášejí pokrok v oblasti vzdělávání a lékařského výzkumu.

Astellas Pharma Europe rovněž klade důraz na reference prokazující firemní a společenskou odpovědnost hlavních obchodních partnerů společnosti.

Nadace Astellas European Foundation pomáhá zlepšovat a prodlužovat zdraví lidí po celém světě. Mezi příklady iniciativ nadace Astellas European Foundation patří:

  • Neodkladná pomoc pro mezinárodní nevládní organizace na podporu dodávek léků po záplavách v Pákistánu a zemětřesení na Haiti.
  • Podpora charitativní organizace International Health Partners (IHP) při dodávce zdravotnických potřeb klinikám a nemocnicím v Africe a ve východní Evropě.
  • Pravidelná podpora organizace Save the Children při zdravotních iniciativách v rozvojových zemích, včetně Libérie a Tanzánie.
  • Finanční pomoc v roce 2009 pro italský region Abruzzo po zemětřesení v L’Aquile.
  • Dlouhodobá podpora pro základní lékařské a související vědecké programy, s cenami a finanční podporou akademického výzkumu v oblasti urologie a transplantologie.

Společnost Astellas Pharma Europe poskytuje přímou podporu následujícím skupinám: Save the Children; The Prostate Cancer Charity; CliniClowns; the Deutschsprachige Mykologische Gesellschaft a The International Foundation for Dermatology (IFD).

Společnost Astellas dále dlouhodobě sponzoruje charitativní organizaci TACKERS se sídlem v Anzère (Švýcarsko), která organizuje podpůrné programy pro děti po transplantaci orgánů.

Důležitou součástí programu firemní a společenské odpovědnosti firmy Astellas je také oblast Patient Advocacy (ochrana zájmů pacientů).  Pro více informací klikněte zde.

Lokální CSR Aktivity

Novinky

TRANSPARENCY

Astellas Pharma s.r.o. (“Astellas Česká republika”) je členem asociace European Federation of Pharmaceutical Industries and Associations (“EFPIA”), členem Asociace inovativního a farmaceutického průmyslu (“AIFP”) v České republice.

více

CSR - Corporate Social Responsibility

Společnost Astellas Pharma Europe podporuje projekty, které zachraňují lidské životy a dávají lidem po celém světě naději na lepší život.

více