astellas - o společnosti

Veškeré vztahy s našimi dodavateli podléhají všeobecným nákupním podmínkám společnosti Astellas Europe.

Pro více informací nás prosím kontaktujte prostřednictvím níže přiloženého formuláře.

Upozorňujeme, že dotazy zaslané prostřednictvím této webové stránky jsou sledovány pouze v pracovní dny od 8:00 do 17:00.

Upozornění na zpracování osobních údajů
Údaje, které zadáte, budou použity společností Astellas pro poskytnutí služeb, které jste si vyžádal(a) nebo pro naši reakci na dotazy, které jste prostřednictvím těchto webových stránek odeslal(a). Tyto údaje mohou být předány našim dodavatelům, kteří působí pod naším dohledem a dodržují odpovídající technická a bezpečnostní opatření na ochranu údajů. Údaje mohou být rovněž předány příslušným veřejným orgánům v případech, kdy to vyžaduje zákon. Vice informací naleznete v našich “Pravidlech ochrany osobních údajů

  Refresh Captcha  
 

 

 

Novinky

TRANSPARENCY

Astellas Pharma s.r.o. (“Astellas Česká republika”) je členem asociace European Federation of Pharmaceutical Industries and Associations (“EFPIA”), členem Asociace inovativního a farmaceutického průmyslu (“AIFP”) v České republice.

více

CSR - Corporate Social Responsibility

Společnost Astellas Pharma Europe podporuje projekty, které zachraňují lidské životy a dávají lidem po celém světě naději na lepší život.

více